Vi hjälper gärna: 031-301 18 89
Ny
Upplev den perfekta belysningen med vår 24/18/13W LED dimbar CCT taklampa, som kombinerar modern design och energieffektiv belysning.
Upplev den perfekta belysningen med vår 24/18/13W LED dimbar CCT taklampa, som kombinerar modern design och energieffektiv belysning.
| Ljus | |
|---|---|
| Kulör | CCT (Varm till Kall Vit) |
| Dimbar | Ja - Läs mer om LED-dimbar här |
| Ljusstyrka | 3100 lumens |
| Spridning | 120 grader |
| RA | >= 80 |
| Förväntat livstid L80 | 35.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Höjd | 50 mm. |
| Diameter | 280 mm. |
| IP klassifikation | IP54 |
| Effekt och spänning | |
|---|---|
| Effekt | 18W |
| Spänning | 230V |
| Spänningsintervall | AC:85-265V,50/60Hz |
| Sensor kompatibel | Nej - Läs mer om sensor / timer och LED. |
| Data | |
|---|---|
| Färg | Vit |